ФУНДАМЕНТ ПІД БУДИНОК

Секрет довговічності будинку полягає у правильному фундаменті. Донедавна зведення фундаменту під будинок було дуже витратною частиною, тому що на зведення фундаменту витрачалося богато робочих годин. Але ми живемо в 21 століття де всі процеси завдяки новим технологіям спрощені оптимізовані, але все по порядку. На самперед необхідно зробити перед будівництвом фундаменту так це зробити геологію ділянки, без аналізу властивостей ґрунту не один фахівець не візьметься за роботу, або не дасть гарантію, ґрунт безпосередньо впливає на його здатність приймати та розподіляти навантаження. Для кожного геологічного розрізу застосовуються різні типи. Ми розглянемо чотири основні види фундаменту. Заливка фундаменту під будинок та ціна на пряму залежить від конструктивних рішень проекту.

ЗАЛИТИ ФУНДАМЕНТ ЦІНА

Ціна будівнитства фундаменту під будинок залежить від низки факторів:

  • Властивість ґрунту під плямою забудови будинку

  • Тип (технологія) фундаменту

  • Наявність цокольного поверху

  • Поверховість будинку

Вартість фундамент під будинок складає приблизно 25-30% загального бюджету будівництва.

  1. Заливка фундаменту (залізобетонного пояса) від 800 грн/пог.м
  2. Заливка стрічкового фундаменту від 2800 грн/м3
  3. Заливка бетону ціна за квадратний метр від 550 грн/м2
  4. Заливка плити фундаменту, бетонної плити від 550грн/м2
  5. Заливка пальового фундаменту від 2500 грн/м3

  6. Заливка фундаменту під будинок від 1500 грн/м3
  7. Заливка фундаменту під паркан від 300грн/пог.м
  8. Фундамент під гараж від 2800грн/м3

 

ПЕРЕЛІК РОБІТ

ГЕОДЕЗИЧНА РОЗБІВКА

винесення на місцевість точних меж будівництва, осей будівель та споруд.

ЗЕМЕЛЬНИ РОБОТИ

у процесі земляних робіт також формуються траншеї та котловани під фундамент.

ОПАЛУБКА ТА ОРМУВАННЯ

для виготовлення фундаменту використовують  опалубку, яка встановлюється по периметру. Всередину опалубки монтуется металевий арматурний каркас.

ЗАЛИВКА БЕТОНУ

 для заливання фундаменту ми використовуемо бетон класу не нижче за В30, ущільнюється вібратором для виключення повітряних порожнин. 

МОНТАЖ ГИДРОІЗОЛЯЦИЇ
гідроізоляційний матеріал запобігає проникненню вологи в фундамент і захищає арматуру від корозії.

ФУНДАМЕНТ СТРІЧКОВИЙ

СТРІЧКОВИЙ ФУНДАМЕНТ

Одна з найчастіше застосовуваних конструкцій фундаменту в Києві та Київській області є стрічковий фундамент. Ця залізобетонна стрічка закладена на глибину промерзання, статистика промерзання ґрунту в нашому регіоні за 1995- 2022 рік склала всього 70 см. Стрічковий фундамент застосовують в основному для будівництва від 2 до 5 поверхів. Основний мінус фундаменту ціна, але в деяких випадках ціна обґрунтована та прийнятна.

фундамент під будинок ціна

ДРІБНОЗАГЛИБЕНИЙ ФУНДАМЕНТ

Дрібнозаглиблений фундамент оптимізований для малорухливих не пучинистих ґрунтів. Відсутність основних чинників грунту (зсув і пучинистість) дає можливість заглибитися на глибину 30-50 см, за дотримання технології, дає можливість відбудувати двоповерховий будинок, з економивши при цьому чимало коштів, без втрати якості. Підійде для будинку із газоблоку, каркасного будинку. Якщо ділянка виявилася із високим рівнем води, рекомендується закладати пальовий фундамент.

залити фундамет ціна

ПАЛЬОВИЙ ФУНДАМЕНТ

Пальовий фундамент застосовується переважно на нестабільних і слабких грунтах з високим УГВ (торф'яник) і створювався саме з цією метою. Фундамент не створює додаткового навантаження на слабкий ґрунт, оскільки його маса не незначна, а здатність, що несе, достатня. Пальовий фундамент — вертикальні залізобетонні опори, які занурені на розрахункову глибину в грунт. Оголовки паль пов'язують ростверком рідше монолітною плитою. Типи паль діляться на буронабивні, забивні і ті, які вкручуються в ґрунт.

Пальовий фундамент

МОНОЛІТНА ПЛИТА

Монолітна плита це залізобетонна основа яка розташовується по всій площі будинку, що зводиться. Конструктив фундаменту добре підходить для будівництва приватних будинків, котеджів, де інші типи фундаменту неможливі. Правильно влаштована, добре армована монолітна плита легко витримує понад розрахункові навантаження. У даного фундаменту є шведський прототип – це фундамент УШП (утеплена шведська плита) – даний тип фундамент має ряд відмінностей. Головний недолік УШП – це ціна.

Як розрахувати вартість фундаменту